• Novoročné prijatie príslušníkov mestských a obecných polícií Sloven...

Novoročné prijatie príslušníkov mestských a obecných polícií Slovenska v Košiciach

Dňa 11.1.2023 sa konalo tradičné novoročné prijatie služobne najstarších príslušníkov mestských a obecných polícií ako i príslušníkov záchranných a bezpečnostných zložiek u prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej. Prijatie sa konalo v Košiciach, v Historickej radnici mesta Košice. Na prijatie sú pozvaní aj príslušníci Policajného zboru, Hasičského a záchranného zboru, Horskej záchrannej služby a Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov.

Príhovor za zástupcov zložiek tento rok viedol riaditeľ Horskej záchrannej služby p. Marek Biskupič.

Za Mestskú políciu Čadca za zúčastnil služobne jeden z najstarších príslušníkov pol. Miroslav Kuffa.