Sprejeri v Čadci prichytení pri čine!

Dňa 13.04.2007 tel. oznámil muž na tiesňovú linku Mestskej polície Čadca, že na Ul.A.Bernoláka dvaja mladíci sprejujú  kotolňu zo zadnej strany nad dopravným ihriskom. Na miesto vyrazila ihneď hliadka mestskej polície. Na mieste boli spozorovaná dve osoby, ktoré sprejovali  kotolňu podľa hlásenia občana. Osoby po zhliadnutí polície sa dali  na útek. Hliadka mestskej polície osoby však v krátkom čase dostihla a zistila, že sa jedná o Milana R. bytom M.R.Štefánika (16r.) a Jakuba M. bytom J.Kráľa (16 r.). Osoby sa na mieste k sprejovaniu doznali. Grafit má rozmer 3,5m x 1,5m. Na miesto bola privolaná hliadka Obvodného oddelenia policajného zboru Čadca, ktorá si osoby prevzala na mieste pre podozrenie z trestného činu poškodzovania cudzej veci.