• Pult centrálnej ochrany Mestskej polície Čadca odhalil podozrivého ...

Pult centrálnej ochrany Mestskej polície Čadca odhalil podozrivého páchateľa, ktorý sa vlámal do školy a spôsobil škodu

V piatok dňa 7.7.2017 o 22,00 hod. signalizoval pult centrálnej ochrany Mestskej polície Čadca narušenie objektu v Základnej škole na ulici Komenského. Okamžite na miesto bola vyslaná hliadka mestskej polície, kde spoločne s p. riaditeľkou skontrolovali objekt školy. Kontrolou bolo zistené, že došlo k násilnému vniknutiu do objektu a to rozbitím sklenenej výplne dverí na prízemí budovy. Taktiež bolo zistené, že na druhom poschodí boli pomaľované steny bielou a zelenou farbou. Po ďalšej obhliadke budovy bola hliadkou Mestskej polície spozorovaná podozrivá osoby s poranením lakťa. Jednalo sa o 16 ročného Mariána Š. z Čadce, ktorý bol pod vplyvom alkoholu.

Pre podozrenie z trestného činu páchateľ odovzdaný na oddelenie Obvodného oddelenia v Čadci.