Pozvánka na výberové konanie

Mesto Čadca  v zmysle ustanovení  zákona NR SR č. 564/1991 Z. z. o obecnej polícii v znení neskorších zmien a doplnkov a v súlade so zákonom NR SR č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme vypisuje výberové konanie na obsadenie funkcie:

-príslušník  mestskej polície

Výberové konanie sa uskutoční dňa  14.09. 2015 (t. j. v pondelok) o 08.30 hod. vo veľkej  zasadačke MsÚ.  Je potrebné si zo sebou priniesť písacie a športové potreby, vrátane plaviek.

Bližšie informácie k výberovému konaniu získate na Mestskej polícií Čadca v čase od 07.00 hod. do 15.00 hod.  na tel. č. 041/4332133.

Kvalifikačné predpoklady:

úplné stredné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie

Iné požiadavky:

vek minimálne 21 rokov

občianska bezúhonnosť

telesná a duševná spôsobilosť na výkon funkcie

osobné a morálne predpoklady

ovládanie PC

Uchádzači na výberové konanie zo sebou prinesú:

stručný profesijný životopis

overený doklad o dosiahnutom stupni vzdelania

Po úspešnom absolvovaní výberového konania musí uchádzač o zamestnanie absolvovať lekárske vyšetrenie o duševnej spôsobilosti (psychotesty u odborného lekára – psychológa) a skúšku odbornej spôsobilosti na plnenie úloh zamestnanca mestskej polície.

Následne  uchádzač doloží výpis registra trestov nie starší ako 3 mesiace a lekárske potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti na výkon funkcie príslušníka  mestskej polície.