Arogantný zlodej z Považskej Bystrice bol obvinený z prečinu krádeže

Dňa 11.januára 2023 o 15:00 hod. hliadka Mestskej polície Čadca pomáhala pracovníkom súkromnej bezpečnostnej služby /ďalej len SBS/ Kaufland pri spacifikovaní podozrivej osoby z krádeže,  ktorá bola chytená SBS Kaufland, ale podozrivá osoba nechcela spolupracovať a pokúšala sa o útek. Hliadka Mestskej polície Čadca  okamžite prišla na miesto za pomoci výstražného zariadenia na vozidle, podozrivého muža spacifikovala za použitia hmatov a chvatov. Pracovník SBS Kaufland uviedol, že dotyčný muž kradol pred chvíľou v predajni Kaufland. Hliadkou podozrivý muž aj za pomoci SBS odvedený do kancelárie SBS Kaufland. Na mieste bolo zistené podľa kamerového záznamu, že muž v predajni Kaufland ukradol tovar v celkovej  hodnote 290,91 €, ktoré mal ukryté v ruksaku a pod bundou. Uvedený tovar bol nepoškodený a vrátený do predajne. Jednalo sa o 33. ročného Erika K. z Považskej Bystrice. Zároveň bolo zistené, že sa jedná o opakovanú krádež. Preto bola na miesto privolaná hliadka Obvodného oddelenia policajného zboru Čadca pre podozrenie z prečinu krádeže.