• Aj toto leto pripravujeme letný vzdelávací pobyt pre deti "Záchra...

Aj toto leto pripravujeme letný vzdelávací pobyt pre deti "Záchranárik"

Mestská polícia Čadca v spolupráci s dobrovoľníkmi  klubu mládeže mestskej polície pripravuje aj tento rok  počas letných prázdnin 2. ročník veľmi úspešného letného vzdelávacieho  tábora  „ Záchranárik“,  ktorý je určený pre menšie deti vo veku od 7 do 11 rokov. Naším zámerom je deťom priblížiť samotnú prácu mestskej polície, štátnej polície, dopravnej polície, vysokohorských záchranárov, hasičského  a požiarneho zboru, červeného kríža, policajných psovodov a pod.

Deti sa naučia :

dôležité informácie o bezpečnom správaní sa na cestách,

naučia sa ako správne telefonovať ,

ako sa zachovať v nebezpečných situáciách,

zahrajú sa na policajného detektíva,

ako ubližovanie druhých bolí,

ale aj o závislosti na sladkostiach a pod.

ako poskytnúť základnú prvú pomoc,

ako sa starať o psíka,

ako nakladať s ohňom,

ako bezpečne sa správať doma, na ulici, v prírode, v lese, na dovolenke..

a aj ako prežiť bez mobilu.

Animátori pre nich pripravujú skvelý zážitkový program, tvorivé dielne, karneval,  rôzne súťaže, zábavné diskotéky a pod.

Deti majú k dispozícii :

golfové ihrisko,

multifunkčné ihrisko s umelou trávou, je vhodné na futbal, nohejbal, volejbal, vybíjanú a basketbal,

lezecká stena - pre odvážnejšie deti je pripravená aj  osem metrov vysoká lezecká  stena za asistencie  skúseného inštruktora a so zapožičanými lezeckými pomôckami,

wellness.

Na ihrisku je vybudované aj ozvučenie a večerné osvetlenie.

Termín: 21-26.7.2019 ( nedeľa- piatok)

Ubytovanie: Rodinka Resort Oščadnica

Viac informácií Vám radi poskytneme na e:mail: cpmcadca@gmail.com,  tel. č.:0908 499 210, Mgr. Marcela Voreková.