• Mestská polícia rieši vandalizmus na pešej zóne v našom meste takme...

Mestská polícia rieši vandalizmus na pešej zóne v našom meste takmer denne

Dňa 28.06.2016 v čase o 00:12 hod. bola prostredníctvom kamerového záznamu zaznamenaná dvojica  mladých mužov, ktorý na pešej zóne rozkopávali reklamné zariadenia a  smetné koše. Obe  osoby boli hliadkou mestskej polície zaistené. Išlo o 18.ročného Tomáša M. a o 17.ročného Ľubomíra O., obaja z obce Raková. Obom bola na mieste uložená bloková pokuta.

Dňa 28.06.2016 v čase o 00:53 hod. bol prostredníctvom kamerového záznamu  zaregistrovaný muž, ktorý na pešej zóne v meste poškodzoval reklamné zariadenia. Hliadkou bol muž zaistený, pričom sa jednalo o Dávida B. z obce Podvysoká.  Hliadkou mu bola na mieste uložená bloková pokuta.

Dňa 11.7.2016 o 22:00 hod. boli prostredníctvom kamerového záznamu zaregistrované dve osoby, ktoré úmyselne poškodzovali smetné nádoby na pešej zóne. Jednalo sa o 21.ročného Jakuba K. a o 24. ročného Jaroslava H. obaja z obce Raková, ktoré boli hliadkou mestskej polície polície zaistené. Obom bola na mieste uložená bloková pokuta.