Pomôžte pri odhalení páchateľa

Dňa 17.05.3014 v čase o 07:25 hod. oznámila Cecília K., že na vchodových  dverách do bl. 8 na ul. SNP je rozbitá sklenená výplň.

Hliadkou mestskej polície  miesto  zadokumentované.  Celá vec  sa nachádza v štádiu objasňovania.

Touto cestou chceme požiadať o pomoc obyvateľov najmä  z ulice SNP, ak majú akékoľvek informácie o tomto skutku, aby to ihneď oznámili na telefónnej linke 159.

Taktiež žiadame  všetkých občanov nášho mesta, aby neboli ľahostajný a  pomáhali polícií odhaľovať takýchto vandalov, pretože pri ochrane verejného poriadku má polícia bez spolupráce s verejnosťou len minimálnu šancu na úspech pri odhaľovaní takýchto skutkov.

V  prípade čo i len najmenšieho podozrenia z páchania takýchto skutkov ihneď kontaktujte  Mestskú políciu Čadca na tel. 159, alebo štátnu políciu na tel: 158.

Ďakujeme.